Ruszają Dni Pruszkowa!

Pruszków

Szereg atrakcji i plejada gwiazd pojawi się na tegorocznych Dniach Pruszkowa. Impreza startuje już dziś!

Dni Pruszkowa od kilku lat odbywają się na terenie Parku Kościuszki. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy zadbali o to by każdy znalazł tu coś dla siebie. Impreza wystartuje o godzinie 12.00. Poranna część będzie pełna atrakcji dla małych mieszkańców Pruszkowa. Nie zabraknie gier, zabaw, animacji czy ciekawych warsztatów plastycznych.

W tym czasie starsi będą mogli odwiedzić szereg stoisk edukacyjnych i tematycznych. Dni Pruszkowa będą również okazją do spotkania z radnymi miejskimi oraz przedstawicielami Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta. Nie zabraknie stoiska Budżetu Obywatelskiego. O porady dotyczące ochrony środowiska czy segregacji odpadów będzie można poprosić pracowników wydziału ochrony środowiska. Porady będzie można uzyskać również na stanowisku Straży Miejskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku nie może zabraknąć stoisk z rękodziełem.

W drugiej części dnia zaplanowano atrakcję dla starszej publiczności. To koncerty. O godz. 16.00 na scenie pojawi się zespół Piękni i Młodzi, później wystąpi D-Bomb (godz. 17.00). W tym roku również na Dniach Pruszkowa nie może zabraknąć DISCOpolowania. Koncert zaplanowano na godz. 18.00.

Na Dniach Pruszkowa nie zabraknie i gwiazd. Młodsza publiczność zapewne tłumnie pojawi się na występie Michała Szpaka (godz. 19.00). Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Święto miasta nie może odbyć się bez zmagań sportowych. Dlatego na niedzielę zaplanowano IV. Pruszkowski Bieg Wolności. Start o godz. 10.00 w niedziele 28 maja. Do pokonania standardowo będzie już 10 km. Trasa biegu będzie przebiegać ulicami Pruszkowa. Start i meta na Stadionie Znicz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe