Roztańczone lato w Karolinie – Z daleka i bliska

Otrębusy

Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze zaprasza na „Roztańczone lato w Karolinie” Już w najbliższą środę warsztat rodzinny „Z daleka i bliska”.

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na wspólne spędzanie czasu z dziećmi to koniecznie sprawdźcie ofertę Centrum Folkloru Polskiego. W tegoroczne wakacje oferta ciekawych warsztatów i spotkań jest niezwykle bogata i co najważniejsze gwarantuje świetną zabawę!

Już w środę 10 lipca odbędzie się rodzinny warsztat taneczny!– Dżek, marëszka, tarantella… brzmi nieco egzotycznie? Skąd pochodzą te tańce? Podczas warsztatu wybierzemy się w taneczną podróż – podkreślają organizatorzy. – Poznamy tańce, które przybyły do nas z różnych stron i na dobre zadomowiły się w polskim folklorze oraz takie, które są popularnymi tańcami ludowymi innych europejskich krajów – dodają.

Start: 10 lipca, godz. 12.00
Miejsce: Centrum Folkloru Polskiego „Karoli, Świerkowa 2, Otrębusy
Koszt: 30 zł osoba
Zapisy:
telefon: 22 208 87 00, 605 501 770
e-mail: kontakt@karolinmazowsze.pl

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.