Roztańczone lato w Karolinie – Ciało w ruchu

Otrębusy

Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze zaprasza na „Roztańczone lato w Karolinie” Już w najbliższą niedzielę wspólne ćwiczenia w parku „Ciało w ruchu”

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na wspólne spędzanie czasu z dziećmi to koniecznie sprawdźcie ofertę Centrum Folkloru Polskiego. W tegoroczne wakacje oferta ciekawych warsztatów i spotkań jest niezwykle bogata i co najważniejsze gwarantuje świetną zabawę!

Już w niedzielę 14 lipca będziecie mieli okazję do rozruszania mięśni i to w wyjątkowej parkowej scenerii. Wszystko za sprawą ćwiczeń „Ciało w ruchu”! – Zapraszamy Was do Karolina na wyjątkowe spotkania na świeżym powietrzu. W otoczeniu karolińskiego parku, przy dźwiękach muzyki popracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, oddechem i umiejętnością relaksu. Jest to forma skierowana do wszystkich – młodszych i dojrzalszych, o różnym stopniu zaawansowania. Dla własnego komfortu pamiętajcie o założeniu wygodnego ubrania, możecie zabrać ze sobą również matę lub koc. – zachęcają organizatorzy.

Start: 14 lipca , godz. 10.00
Miejsce: Centrum Folkloru Polskiego „Karoli, Świerkowa 2, Otrębusy
Wstęp Wolny
Zapisy:
telefon: 22 208 87 00, 605 501 770
e-mail: kontakt@karolinmazowsze.pl

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.