Rozdajemy bilety na walentynkowy koncert Wojtka Pulcyna [WYNIKI]

Konkurs

Nie macie jeszcze planów na Walentynki? W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na klimatyczny jazzowy koncert w milanowskim Starym Kinie.

To będzie wyjątkowy wieczór nie tylko dla zakochanych. W ramach cyklu Jazz w Milanówku swój muzyczny talent zaprezentuje Wojciech Pulcyn. Towarzyszyć mu będą na fortepianie Kuba Stankiewicz i Sebastian Frankiewicz na perkusji. Koncert „Miłość ci wszystko wybaczy” poprowadzi Adam Dobrzyński.

Wojciech Pulcyn to uznany kontrabasista. W swojej karierze współpracował m.in. z Piotrem Baronem, Ewą Bem, Imerem Demirerem, Wojtkiem Karolakiem, Agą Zaryan. Występował z zespołem „Kapela ze wsi Warszawa”, a obecnie muzykuje m.in. z zespołami Kazimierza Jonkisza „Energy”, Rafałem Sarneckim Quartet, Gasper Bertoncelj Project, Michałem Kobojkiem Quartet, z Olgą Boczar czy Bogdanem Hołownią. Jest autorem muzyki do wielu spektakli teatralnych, laureatem polskich i międzynarodowych konkursów.

W milanowskim Starym Kinie muzyk wystąpi w piątek, 14 lutego o godz. 20.00. Bilety do nabycia w Milanowskim Centrum Kultury.

KONKURS:

Wraz z MCK przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na to wydarzenie. Trafi ona do tej osoby, która 11 lutego o godz. 13.00 jako pierwsza przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl. W treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu, w tytule wpisać „Wojciech Pulcyn”. Powodzenia!

WYNIKI:

Podwójny bilet wygrywa Marek! Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktowaliśmy się mailowo.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe