„Romeo i Julia” w Salonie Poezji

Wydarzenie

Przed nami kolejna odsłona Salonu Poezji K40. Tym razem zaprezentowane zostaną fragmenty dramatu Williama Shakespeare’a – „Romeo i Julia”.

„Romeo i Julia” to jeden z najbardziej znanych dramatów Shakespeare’a. Sztuka została napisana we wczesnym stadium kariery pisarza i przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi. W październikowej odsłonie Salonu Poezji usłyszymy wszystkie rozmowy pomiędzy Romeo i Julią, składające się na główny wątek sztuki. Historię ich miłości, która stała się wzorcem romantycznych kochanków, czytać będą Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki. Muzyczną oprawę przygotują Katarzyna Łochowska – śpiew i Marcin Mazurek – fortepian.

Na Salon Poezji K40 zapraszają Krzysztof Rymuza, starosta pruszkowski oraz Ewa Telega prezes Stowarzyszenia K40.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 20 października o godz. 12:00 w sali audytoryjnej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy