Romantyczny koncert do północy

Pruszków

Już 22 lipca w Parku Kościuszki wypełni się muzyką, a to za sprawą IX koncertu do północy. Na scenie zobaczymy m.in. Piotra Polka i Łukasza Zagrobelnego.

Lipcowe koncerty do północy to już stały punkt w kalendarzu imprez plenerowych w Pruszkowie. Pałacyk Sokoła i parkowe alejki to idealna sceneria dla pełnego romantyzmy koncertu. A ten tegoroczny będzie wyjątkowy.

Impreza rozpocznie się już o godzinie 19.00. Jako pierwszy na scenie pojawi się Piotr Polk. Aktor na swoim koncie ma dwa muzyczne krążki „Polk in Love” oraz „Mój film”. Oba wydawnictwa pokryły się złotem. Warto przygotować się więc na muzyczną podróż w spokojnych rytmach.

Kolejnym artystą, który uświetni pruszkowski koncert do północy będzie Łukasz Zagrobelny. Artysta wspólnie z Eweliną Flintą wylansował piosenkę „Nie kłam, że kochasz mnie”, która promowała komedię „Nie kłam kochanie”. W trakcie pruszkowskiego koncertu zapewne usłyszymy  takie przeboje Zagrobelnego jak „Nieprawda” czy „Życie na czekanie”. Na scenie w Parku Kościuszki artysta pojawi się o godz. 20.30.

Zwieńczeniem muzycznego wieczoru w Parku Kościuszki będą przeboje Marilyn Monroe. Utwory ikony kina zostaną zaprezentowane w trakcie muzycznego spektaklu przygotowanego przez Andrzeja Strzeleckiego. Kogo zobaczymy na scenie?  Niech to pozostanie tajemnicą… Koncerty z utworami Marilyn Monroe rozpocznie się o godz. 22.00 i potrwa zgodnie z założeniami do północy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.