Rodzinny piknik z ważnym przesłaniem

Piknik

W najbliższą niedzielę, 23 września, w pruszkowskim Parku Kościuszki odbędzie się rodzinny piknik połączony z Marszem Błękitnej Wstążki w ramach kampanii przeciw przemocy.

Ciepła wrześniowa aura sprzyja rodzinnym spacerom na świeżym powietrzu, a w najbliższą niedzielę w Pruszkowie będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli spędzić miło czas i swoją obecnością wesprzeć ważną ideę. W Parku Kościuszki odbędzie się piknik i Marsz Błękitnej Wstążki, którego celem jest przeciwdziałanie przemocy. Poza tym ważnym przesłaniem przygotowano moc atrakcji dla dzieci.

Co dokładnie? W programie m.in. dmuchańce, zjeżdżalnie, fotobudka, malowanie buziek, popcorn, wata cukrowa i inne przekąski. W Parku stanie też oczywiście scena. Zobaczymy na niej występy artystyczne dzieci i seniorów, prezentacje przygotowane przez gminy powiatu pruszkowskiego. Do tego ciekawe warsztaty, pokazy sportowe i samoobrony.

Początek o godz. 11.00. Piętnaście minut później ruszy Marsz. Po nim zabawa w Parku rozkręci się już na dobre. Piknik potrwa do godz. 14.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl i Gazeta WPR.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.