Rodzinny piknik z Mazowszem

Piknik

W najbliższy weekend teren wokół zabytkowego pałacu w Karolinie będzie tętnił życiem i zabawą. Na rodzinny piknik do swojej siedziby zaprasza Zespół Mazowsze.

W programie dwudniowej imprezy znalazło się wiele atrakcji, w tym koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, niespodzianki dla dzieci i dorosłych, pokaz musztry paradnej, pokaz cyrkowy, jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, degustacja potraw. Dla najmłodszych Strefa Dziecka z licznymi atrakcjami (w tym: zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn). Nie zabraknie spotkań z artystami i koncertów samego Mazowsza.

Początek pikniku w sobotę o godz. 12.00 od koncertu Big Bandu Błonie. Następnie pokazy uczestników warsztatów tanecznych. O godz. 14.30 „Roztańczeni z Mazowszem” czyli nauka tańców narodowych. Pół godziny później na scenie zobaczymy Orkiestrę OSP Nadarzyn. O godz. 15.15 pokaz cyrkowy i warsztaty dla dzieci. O 16.30 na scenie głównej wystąpią gospodarze, czyli zespół Mazowsze w odsłonie symfonicznej. O godz. 18.00 w sali kameralnej koncert Quatro di Tromboni, zespołu instrumentów dętych. Godzinę później wystąpi Kapela Warszawska im. Staśka Wielanka. A po godz. 21.00 znów na scenie będzie królowało Mazowsze. Tym razem w repertuarze patriotycznym.

Niedzielna część pikniku rozpocznie się również o godz. 12.00, koncertem Mazowsze na ludowo. O 13.15 spektakl dla dzieci w wykonaniu Duetu JaHa. O 14.30 pokaz Bachaty Sensual połączony z warsztatami. Następnie pokaz cyrkowy dla dzieci i koncert kwartetu smyczkowego. O godz. 15.30 „Żyj kolorowo” w wykonaniu Mazowsza. Godzinę później pokaz flamenco. O 16.40 koncert dziecięcego zespołu „Mali Karniewiacy”. A o godz. 17.30 wielki finał i występ gospodarzy.
 
Wstęp wolny. Sobota i niedziela, 16 i 17 czerwca.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.