Rodzinny piknik dla Lenki

Piknik

„Pierwszy krok Leny” – pod takim hasłem 23 czerwca odbędzie się piknik połączony ze zbiórką funduszy na operację nóżki Lenki Woźniak, małej mieszkanki Pruszkowa.

W programie pikniku znalazło się naprawdę wiele atrakcji, w tym m.in. licytacja koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego, pokazy kulinarne w wykonaniu Master Chefa Mariusza Szweda, występy artystyczne Tarzan Boy, Jess, Ewy Czajki, Wesley, Eksperymenciaków, Jamrose, Soleo, Eyyo. Nie zabraknie strefy relaksu czy strefy malucha. Większe dzieci będą mogły pobawić się w miasteczku ruchu drogowego, strefie gier Merfolk. Pojawią się także food trucki, stoiska lokalnych firm, będzie okazja aby bezpłatnie przebadać wzrok. Do tego kiermasz, licytacje i pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków z Grodziska Mazowieckiego.

Początek imprezy w Parku Żwirowisko o godz. 12.00 w niedzielę 23 czerwca.

Przypominamy, że Lenkę można wspierać cały czas za pośrednictwem portalu Siepomaga.pl. Do potrzebnej kwoty brakuje jeszcze 150 tys zł. Cała suma powinna znaleźć się na koncie dziewczynki do końca czerwca. Wówczas operacja nóżki będzie mogła odbyć się sierpniu tego roku.

Honorowy patronat nad piknikiem objął prezydent Pruszkowa Paweł Makuch. Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl. Imprezę dla Lenki organizuje Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.