Rock opanował Pruszków

Pruszków

Rock Piknik po raz kolejny okazał się strzałem w dziesiątkę. Mimo rozgrywek Euro2016 wiele osób zrezygnowało z oglądania zmagań przyszłych rywali polskiej reprezentacji i tłumnie stawiło się na terenie przy Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie.

Impreza wystartowała o godz. 15. Na scenie zaprezentowało się kilka ciekawych zespołów rockowych. Frekwencja początkowo nie była zbyt oszałamiająca, wszystko przez mecz Polska – Szwajcaria oraz upał. Jednak z każdą godziną na terenie przy Miejskim Ośrodku Kultury Kamyk pojawiało się coraz więcej miłośników ciężkiego grania.

O godz. 20.30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół Luxtorpeda. Wtedy widownia była już pełna. Muzycy rozgrzewali swoimi utworami publikę. A ta była rewelacyjna! Wystarczyły pierwsze dźwięki utworów, by widzowie zaczynali śpiewać razem z artystami. Warto podkreślić, że ostrych dźwięków z przyjemnością słuchali zarówno seniorzy, dorośli, młodzież, jak i… kilkulatki.

Słowa uznania należą się również samym muzykom. Oprócz fenomenalnego wykonania utworów oraz świetnych gitarowych solówek nie zabrakło interakcji z publicznością. Odniesienia do zwycięstwa polskiej reprezentacji, czy kilka historyjek z życia członków zespołu m.in. o wcieleniu się w rolę DJ na weselu rozbawiły pruszkowską publiczność. Mimo wszystko chyba nikt nie jest w stanie oddać słowami atmosfery, która wczoraj „unosiła się” nad terenem przy Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Publika była bardzo zadowolona. W trakcie rozmów z widzami słyszeliśmy same pochwały. Jedyne czego chcą miłośnicy ciężkich brzmień to… więcej takich imprez.

Tym, którzy nie mogli zjawić się w Pruszkowie na Rock Pikniku prezentujemy galerię zdjęć z koncertu oraz jego krótki fragment. Luxtorpeda!
 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.