Retro ciuchcią po dworach i dworkach Grodziska

Grodzisk Maz.

Niedawno w Grodzisku można było wybrać się na przejażdżkę retro ciuchcią po grodziskich parkach. W nowej odsłonie miejskich przejażdżek będzie można zobaczyć grodziskie dwory i dworki.

Objazdowa wycieczka rozpocznie się spod budynku Straży Miejskiej (ul. Kościuszki), 18 czerwca (sobota) o godz. 10.30, 13.00, 15,30 i 18.00. Pasażerowie odwiedzą Dworek Adama Chełmońskiego, Dwór Radonie (w obu planowany jest postój po 30 min) oraz Dworek Skarbków.

Podobnie, jak to było przy poprzednich przejażdżkach, 50% wszystkich biletów będzie do pobrania w piątek, 17 czerwca w godz. 12.00 do 18.00 w poczekalni PKP. Druga połowa będzie do odebrania u kierownika pociągu przed każdym kursem. Na jedną osobę przypadają wyłącznie 4 bilety.

Wycieczka ciuchcią potrwa około 2,5 godziny. Swój początek i koniec będzie miała przy ul. Kościuszki, przy budynku Straży Miejskiej. Przejazd ciuchcią jest bezpłatny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.