Rendez vous z Mazowszem i Kombii

Otrębusy

Walentynkowe koncerty „Mazowsza” to już tradycja. W tym roku zabiorą nas w podróż z muzykami zespołu Kombii.

To będzie rendez-vous z prawdziwego zdarzenia. Wyjątkowe połączenie największych hitów pop-rockowej formacji w nowych aranżacjach. Znane piosenki Kombii zostaną zagrane w towarzystwie orkiestry, chóru i baletu PZLPiT „Mazowsze”. Tutaj możemy liczyć na wzajemność. Grzegorz Skawiński i Kombii wykonają utwory zespołu ludowego. Za pulpitem dyrygenckim stanie maestro Jacek Boniecki.

Grupa Kombii to projekt zapoczątkowany w 2003 roku przez trzech byłych członków zespołu Kombi – Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka i Jana Plutę. Nagrali wiele rozpoznawalnych piosenek: „Sen się spełni”, „Już ci nie wybaczę”, czy „Awinion”. Nadal grają także starsze utwory, jak choćby właśnie „Nasze rendez-vous”, które jednocześnie jest tytułem występów z „Mazowszem”.

Szykują się zatem wyjątkowe koncerty. Tak, tak! Koncerty! Zaplanowane są dwie randki w Mateczniku Mazowsze – 11 i 12 lutego. Bilety w cenie od 156 zł do kupienia na stronie mazowsze.waw.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.