Regionalne zawody konne, mnóstwo atrakcji

Uncategorized

14 maja w Stowarzyszeniu Jeździeckim „Szarża” w Popówku (gm. Brwinów) odbędą się regionalne zawody konne. Impreza, w której udział weźmie ponad 100 zawodników, jest jednym z elementów Ligi Mazowsza.

To już IX edycja cyklu zawodów konnych w skokach przez przeszkody. Tegoroczna Liga Mazowsza obejmuje 12 etapów eliminacyjnych, które rozegrane zostaną w ośmiu mazowieckich klubach. 14 maja zbliża się kolejna runda, która odbędzie się w Popówku (część wsi Kanie, gm. Brwinów). Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, która skupia wokół siebie niemal 100 członków.

– Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża skupia wokół siebie pasjonatów jeździectwa, niezależnie od wieku i zawodu. Promujemy aktywność fizyczną wśród młodszych i starszych, a także działamy na rzecz zwiększenia świadomości społecznej na temat właściwego traktowania zwierząt. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego – czytamy na stronie organizatora.

Nadchodzące zawody to nie tylko wielkie emocje dla zawodników, ale także dla publiczności. Start imprezy zaplanowano na godz. 9.00. Najmłodsi nie będą mogli narzekać na nudę, bowiem przez cały dzień dostępny będzie kącik dla dzieci. – Przygotowaliśmy wspaniałe pamiątki które będzie można kupić podczas zawodów. Czeka na was również loteria fantowa. Z powodu braku możliwości płacenia kartą – pamiętajcie o zabraniu gotówki! – informują organizatorzy.

Oprócz tego, uczestnicy będą mogli bawić się i śpiewać przy ognisku do białego rana. O północy zaplanowano wspólne odśpiewanie „Samosierry” i toast za zdrowie konia.

Start: 14 maja, godz. 9.00.
Miejsce: Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, ul. Szarży 3, Popówek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe