Recital Mariana Opani

Reguły

Znany i lubiany aktor w najbliższy weekend odwiedzi Reguły. Przed publicznością wykona „Piosenki nie tylko z teatru”.

Marian Opania to żywa legenda polskiej kinematografii i teatru. Jego filmografia pełna jest prawdziwych szlagierów. Grywał u takich reżyserów jak Andrzej Wajda czy Krzysztof Kieślowski. Widzowie znają go i darzą sympatią za role m.in. w serialach „Ekstadycja”, „Niania” i „13 posterunek”. Bo Opania to artysta wszechstronny. Na swoim koncie ma kreacje zarówno dramatyczne jak i komediowe. Cenią go także miłośnicy teatru. Od przeszło 30 lat związany jest ze sceną warszawskiego Ateneum.

Aktor reprezntuje tzw. starą szkołę, która nakazuje artystom umiejętność odnajdywania się w różnych formach artystycznych, w tym w śpiewie. Opania ma na koncie dwie płyty. Świetnie odnajduje się także w dubbingu.

W najbliższą niedzielę swój kunszt zaprezentuje w Michałowicach. Recital „Piosenki nie tylko z teatru”odbędzie się w sali multimedialnej urzędu gminy w Michałowicach (Reguły, Aleja Powstańców Warszawy 1 ). Wstęp wolny, konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Jedna osoba może pobrać dwa bilety. Kontakt w tej sprawie: koncert@michalowice.pl lub pod nr tel. 22 350 91 43.

Początek o godz. 17.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe