Recital Andrzeja Poniedzielskiego w Nadarzynie

Nadarzyn

Człowiek orkiestra – tak można określić Andrzeja Poniedzielskiego. Już 6 listopada o kunszcie artysty będzie można się przekonać w Nadarzynie.

Poniedzielski jest jak wino – im starszy, tym lepszy. Specyficzne poczucie humoru, które wprawia widzów w osłupienie i niepohamowany śmiech. Poniedzielski z kamienną twarzą potrafi rozbawić publiczność. Ma wyjątkową umiejętność, która wyróżnia go na tle innych artystów. Niekonwencjonalny, nietuzinkowy, błyskotliwy – tak w skrócie wygląda charakterystyka tego magistra inżyniera automatyki.

Poniedzielski skończył Politechnikę Świętokrzyską, ale poszedł inną drogą. Satyryk, konferansjer, poeta, pieśniarz, twórca scenariuszy – z tego jest znany w całej Polsce. W 1995 roku założył Łódzką Piwnicę Artystyczną „Przechowalnia”, gdzie prowadził wieczory kabaretowe z Arturem Andrusem. Okazało się, że jest to wybuchowe połączenie. Błyskotliwe dialogi oraz duża dawka humoru są gwarantowane, gdy Poniedzielski i Andrus pojawiają się na scenie. Ten pierwszy ma na swoim koncie również kilka płyt. Twórczość Poniedzielskiego zdobyła powszechne uznanie, za co otrzymał wiele wyróżnień m.in. Nagrodę Polskiej Estrady „Prometeusz” za wybitne osiągnięcia artystyczne. W 2009 roku odebrał z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Niebawem Andrzej Poniedzielski zawita do Nadarzyna. Recital artysty odbędzie się 6 listopada o godz. 19.00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 50 zł, z Kartą Nadarzyniaka wejściówki są tańsze o 5 zł.

Bilety można nabyć w kasach NOK bądź rezerwować tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.