Raszyńskie dożynki z Jokerem

Raszyn

Gorąca niedziela w Parku Raszyńskim. 27 sierpnia odbędą się gminne dożynki, podczas których wystąpią m.in. Boogie Boys i Joker.

Zapach kwiatów, smak świeżego chleba – to nieodłączny element dożynek, które są okazją do podziękowania za plony. Zarazem uczestnicy mogą doskonale bawić się przy muzyce i brać udział w licznych konkursach. Co czeka mieszkańców Raszyna podczas tegorocznych gminnych dożynek? Sprawdźmy!

Dożynki gminne rozpoczną się 27 sierpnia o 14.30, jednak wcześniej (13.00) w kościele św. Szczepana odbędzie się uroczysta msza św., a następnie przemarsz korowodu ze świątyni do Parku Raszyńskiego, gdzie na mieszkańców będą czekały liczne atrakcje. Imprezę poprowadzi znany aktor Jacek Kawalec. Podczas dożynek nadarzy się okazja, aby poznać twórczość zespołów działających przy Centrum Kultury Raszyn m.in. Rybianie, Seniorki i Barwy Jesieni. Przy okazji dożynek nie może zabraknąć konkursów na najpiękniejszy wieniec i pieczenie chleba. Ich rozstrzygnięcie przewidziano odpowiednio na 16.00 i 16.45.

Raszyńskie dożynki uświetni występ Orkiestry Dętej OSP Nadarzyn oraz pokazy mażoretek, które zaplanowano na 17.00. Na parkowej scenie zaprezentuje się również Boogie Boys (18.30). Zespół występował u boku największych gwiazd bluesa i boogie woogie, a więc mieszkańcy mogą spodziewać się muzycznej uczty. Gwiazdą wieczoru będzie Joker. O 20.00 w Raszynie zabrzmią takie przeboje disco polo jak: „Aparatka” czy „Zołza”.

Na wszystkich będzie czekała pyszna grochówka. Wśród niedzielnych atrakcji należy również wymienić: strefę edukacyjną, wesołe miasteczko i mobilne miasteczko rowerowe.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe