Raszyn zaprasza na dożynki

Impreza

Wielkimi krokami zbliża się święto plonów, czyli dożynki. Jedną z gmin, które w tym roku w naszym regionie organizują imprezę z okazji dożynek jest Raszyn. Jaki atrakcje przygotowano dla gości?

Raszyńskie dożynki odbędą się 26 sierpnia w parku w Raszynie. Impreza wystartuje o godz. 14.30 i poprowadzi ją Jacek Kawalec. Lista atrakcji jest dość długa. Na gości będzie czekać kiermasz i to ie byle jaki, bo będzie można na nim znaleźć tradycyjne produkty. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach rękodzieła ludowego. Dla najmłodszych czekać będzie strefa zabaw. 

Na dożynkach nie może zabraknąć również konkursu na najpiękniejszy wieniec. Ale to nie koniec. Na imprezie zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy. Zaplanowano również konkurs pieczenia chleba. 

O godz. 16.15 rozpocznie się część koncertowa. Przed publicznością wystąpi Marcin Wyrostek muzyk, którego poznaliśmy w programie „Mam Talent” oraz zespół Corazon. O godz. 18.00 na scenie pojawi się Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Dariusz Łapińskiego, a o godz. 21.00 scenę opanują członkowie zespołu Zajefajni.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy