Rap, Hip-Hop, Reggae w Pruszkowie

Koncert

Jeśli myśleliście, że wrześniowe weekendy w Pruszkowie będą nudne, to grubo się myliliście. Praktycznie co tydzień w naszym mieście będą odbywać się ciekawe wydarzenia. Najbliższy koncert już 15 września.

Tym razem szykuje się gratka dla miłośników muzyki rap, hip-hop oraz reggae Na terenie  Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4 odbędzie się koncert na którym wystąpią tacy artyści jak Łona, Webber & The Pimps, Vavamuffin i Sobota.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 16:00. Jako pierwszy na scenie pojawia się skąd Łona, Webber & The Pimps, reprezentujący twórczość z gatunku hip-hopu. O 17:30 na scenie pojawi się zespół Vavamuffin, który przeniesie publiczność w klimaty reggae. Wydarzenie zakończy koncert rapera Soboty zaplanowany na godzinę 19:20. Wstęp wolny. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.