Psy opanują Milanówek

Milanówek

Kalendarz Świąt Nietypowych zaskakuje obchodami przykładowo Dniem Deskorolki, czy Dniem Dobrych Rad. 1 lipca zaś będziemy obchodzić Dzień Psa. Z tej okazji w Milanówku odbędzie się piknik.

W Dniu Psa Urząd Miasta Milanówka zaprasza na świętowanie. Tym razem w centrum znajdą się nasi pupile. Jakie atrakcje przygotowano?

Tego dnia będzie możliwość zaczipowania zwierzaka (nie tylko psa) w Czipobusie. Ważne jest, by mieć przy sobie wówczas swój dowód osobisty i książeczkę zdrowia pupila. Mniejsze zwierzęta, takie jak świnki morskie, koty czy króliki należy przynieść w transporterach.

Milanowska Straż Miejska także przygotowała szereg atrakcji. Będzie to minitor przeszkód dla czworonogów, pokaz wyposażenia ekopatrolu i stoisko z poradami dla właścicieli zwierząt.

Dodatkowo będzie możliwość pobrania wniosku na dofinansowanie kastracji i sterylizacji psów i kotów. Będzie także prowadzona zbiórka karmy dla schroniska w Milanówku.

To wszystko czeka na Was 1 lipca w godzinach 11.00-15.00. Gdzie? Teren przy Straży Miejskie, przy ul. Warszawskiej 32 w Milanówku.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.