„Przyszedł mężczyzna do kobiety”

Podkowa Leśna

Na miłość nigdy nie jest za późno. 7 października w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej będzie można obejrzeć spektakl „Przyszedł mężczyzna do kobiety”.

Czasami mówi się, że coś nie wypada z racji wieku. Ale życie jest tak przewrotne i potrafi nie raz zaskoczyć. A miłość jest jak grom z jasnego nieba – pojawia się niespodziewanie, trafia prosto w serce i pochłania człowieka w całości. Czy Dina i Wiktor, główni bohaterowie sztuki „Przyszedł mężczyzna do kobiety”, stworzą trwałą relację? Z pewnością mają się ku sobie, ale…

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” to historia dwojga ludzi po przejściach, którzy borykają się z problemem samotności. Z pewnością najlepszym lekarstwem dla Diny i Wiktora jest ciepło oraz bliskość drugiej osoby. Są różni pod wieloma względami, ale w poszukiwaniu prawdziwego uczucia łączy ich wiele. Przypadkowe spotkanie może odmienić życia Diny i Wiktora. Czy relacja kobiety i mężczyzny przerodzi się w prawdziwe uczucie? W rolach głównych Anna Wojton, Leon Charewicz/Waldemar Obłoza.

Losy Diny i Wiktora będzie można poznać 7 października o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej. Bilety w cenie 40 zł. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.