Przyrodniczy spacer po Pruszkowie

Pruszków

Kolejny z cyklu spacer po Pruszkowie przed nami. Już we wtorek 4 lipca mieszkańcy Pruszkowa będą mogli wybrać się na spacer przyrodniczy.

Przed nami drugie spotkanie z cyklu „Spacery po Pruszkowie”. Już 4 lipca od godz. 18.00 chętni będą mogli wziąć udział w spacerze pod hasłem „Dzikie zwierzęta w mieście – czy aby na pewno jeszcze dzikie?”.

Czego jeszcze dowiecie się ze spotkania? Chętni poznają gatunki kręgowców – ptaków i ssaków żyjących w mieście. Spacerowicze wspólnie poszukają zwierząt gatunków rzadkich i chronionych. Zaplanowano również dyskusję na temat dokarmiania zwierząt – czy do dla nich dobre czy nie. Uczestnicy spaceru zastanowią się również nad zagrożeniami jakie w mieście czekają na dzikie zwierzęta i środowisko, w którym mieszkają. Ostatnim punktem będzie rozmowa na o tym czy zwierzęta żyjące w mieście mogą być uciążliwe i niebezpieczne dla człowieka.

Trasa spaceru rozpocznie się tradycyjnie spod Urzędu Miasta Pruszków (ul. Kraszewskiego). Będzie biegła ul. Kraszewskiego, Lipową, Park Potulickich, ścieżką nad Utratą, Pl. Jana Pawła II, ul. Niecała, Park im. T. Kościuszki.

Przechadzka będzie trwać ok. 2 godziny. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe