Przed nami Dzień Dziecka. Na jakie atrakcje można liczyć?

Region

Na 1 czerwca z utęsknieniem czekają dzieci – te małe i te duże – bowiem właśnie na ten dzień przypada ich święto. Sprawdziliśmy co będzie działo się w naszym regionie z tej okazji.

Grodzisk Mazowiecki
Tutaj Dzień Dziecka będzie świętowany o jeden dzień później, czyli 2 czerwca. Miasto przygotowało rodzinny piknik na „Górce Teligi” (skwer pomiędzy ul. Teligi i ul. Bairda). Początek o godz. 12.00. A co w programie? Między innymi: warsztaty plastyczne i naukowe, malowanie buziek, zabawy animacyjne, pokazy sportowe i cyrkowe, występy wokalne, plenerowy spektakl w wykonaniu Teatru Trip „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę”, dmuchane wesołe miasteczko oraz fotobudka.

Raszyn
Dzień Dziecka odbędzie się 3 czerwca w Parku w Raszynie. Start o godz. 15.00. Tego dnia na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem w harmonogramie imprezy znajdziecie: występy artystyczne dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i kulturalnych gminy Raszyn, pokaz mega baniek mydlanych, atrakcje sportowe, szczudlarzy i kuglarzy, malowanie buziek, kucyki, loterię fantową oraz warsztaty plastyczne, decoupage, ceramiczne, z wykonywania koralików i innych ozdób, tworzenia książki, z gry na bębnach.

Nie zabraknie też wesołego miasteczka, a organizatorzy zadbali o parking dla rowerów. Również tego dnia będziecie mogli skorzystać z konsultacji logopedycznych oraz zabdacie o prawidłową postawę i kręgosłup wraz z instytutem rehabilitacji.

Milanówek
W mieście-ogrodzie Dzień Dziecka będzie trwał aż trzy dni! 1 czerwca na boisku Orlik przy ul. Sportowej 70 B weźmiecie udział w grach i zabawach sportowych. Start o godz. 13.00.

2 czerwca będzie muzyczny. O 12.00 kinoranek i film animowany, a także warsztaty plastyczne. O godz. 18.00 rodzinne muzykowanie „Cajon, mydło i powidło”, czyli koncert dla małych i duzych. To wszystko w Starym Kinie przy ul. Piłsudskiego 33.

Natomiast niedziela, 3 czerwca minie małym milanowianom spod znaku pikniku. Od 12.00 do 15.00 zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne, kolorowa woda smakowa, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy na dmuchańcu, gry planszowe, przejażdżki autobusem angielskim, popcorn, wata cukrowa i żywa maskotka. Gdzie? W Parku Zielony Dołek przy ul. Krótkiej 10.

Piastów
3 czerwca w godz. 10.00-16.00 dzieci będą miały swoje święto. W programie znajdziecie: bieg przedszkolaka, dmuchane zjeżdżalnie, bramka celnościowa, basen z piłkami, malowanie buziek, szereg atrakcyjnych konkursów, tor cartingowy, mistrzostwa dzieci i młodzieży w ergometrach. i to nie wszystko, ponieważ czekać będzie na Was wystawa pojazdów z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie, pokaz wozu bojowego OSP Piastów i miasteczko harcerskie. Wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń, za darmo!

Miejsce imprezy to Stadiom Miejski w Piastowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8932

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8414

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7282

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16