„Przebój sezonu” w Mateczniku. Wygraj wejściówki na spektakl

Region

To będzie prawdziwe komediowe trzęsienie ziemi z udziałem plejady gwiazd. W „Przeboju sezonu” zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Olgę Borys, Ewę Kuklińską i Artura Dziurmana. Spektakl już 3 czerwca na deskach Matecznika Mazowsze.

„Przebój” ma brawurową fabułę. Opowiada perypetie Daniela Wieloraka, uwielbianego przez widzów aktora i celebryty, znanego z telewizyjnych reklam. Wielorak zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę. Jego życie wydaje się bajką… do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.

Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca, to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka, Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. – To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz jakie – opisują ogranizatorzy.

Wspólnie z Matecznikiem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs dla czytelników portalu WPR24.pl.  Do wygrania są w nim cztery podwójne wejściówki na spektakl, który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 18.00. O tym, jak je zdobyć, poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Śledźcie więc informacje na naszych łamach!

Bilety na spektakl można kupić tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11355

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8923

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8411

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16