„Prywatna klinika” to farsa! Doskonały spektakl już niebawem w CKiS.

Pruszków

Jeśli chcecie obejrzeć prawdziwie śmieszną komedię, pełną zwrotów akcji i wyrazistych postaci, musicie zobaczyć „Prywatną klinikę”. Spektakl dopiero w lutym, ale spieszcie się – niebawem zabraknie biletów.

„Prywatna klinika” to sztuka z 1983 roku napisana przez Johna Chapmana i Dave’a Freemana. Pełna humoru farsa na związki damsko-męskie do łez bawi kolejne pokolenia widzów. A wszystko w gwiazdorskiej obsadzie.

Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Spektakl odbędzie się 4 lutego 2023 o godz. 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety możecie kupić tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.