Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza na sobotni seans

Kino

Po tygodniowej przerwie zapraszamy na kolejny już seans Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem na ekranie zobaczymy kultową komedię Juliusza Machulskiego „Ile waży koń trojański?”.

Jeśli nie mieliście okazji oglądać jeszcze tej komedii, to przybliżymy wam fabułę. Obraz Machulskiego to film o przenoszeniu się w czasie, miłości ponadczasowej i teleportacji do PRL-u. Główna bohaterka Zosia znalazła mężczyznę idealnego – Kubę. To jej drugi mąż, z którym Zosia wspólnie wychowuje córkę z pierwszego małżeństwa. Co prawda pierwszy mąż jeszcze plącze się w pobliżu, ale i tak nie jest w stanie zakłócić szczęścia Zosi. Bohaterka zastanawia się jednak dlaczego nie spotkała Kuby wcześniej. A gdyby tak udało się… cofnąć czas? Film Machulskiego to nie tylko komedia pełna gagów. To dzieło urzekające czarem danych lat.

Jeśli macie ochotę na świetną zabawę w sobotni wieczór to koniecznie wybierzcie się na seans Pruszkowskiego Kina Letniego. Widzimy się w najbliższą sobotę 27 lipca o godz. 21.30 w Parku Kościuszki. Będą na Was czekać wygodne leżaki i świetna atmosfera.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza na sobotni seans”

 1. Ewa pisze:

  Moglibyście się dowiedziec dlaczego znowu PAŻP pozmieniało ścieżki podejścia i strat z Okęcia ? I dlaczego nie przestrzega stref ochronnych ?

  • Wacek pisze:

   Została przywrócona po remoncie ścieżka nad Piastów. Ta krótsza. Ciagle używana. Na czas remontu była dłuższa z wylotem nad Warszawę, stolicę. Tu jest pipidówek, to można. Gdyby oderwał się silnik od samolotu najwyżej w krzaki by spadł.

   • Parkas pisze:

    Wacek ale samoloty lataja przez srodek miasta! Bloki, szkoly, przedszkola … Gdzie tu krzaki?

  • Sandokan pisze:

   Ewa. Tez mnie to interesuje! Prosba do redakcji wpr24 o zajecie sie sprawa przelotow samolotow w ciagu dnia i w godzinach ciszy nad miastem. Ciekawi mnie czy mozna wyrwac kase od portow za halas wywolany przez przelatujace co 2 min samolotow

 2. Grabarz pisze:

  Narodowo socjalistyczny repertuar na rok przyszły:
  1. Pancernik Potiomkin
  2. Nocna zmiana
  3. Kierunek Berlin
  4. Ostatnie dni
  5. Jarzębina Czerwona
  6. Żołnierz Zwycięstwa
  7. Strajk
  8. Smoleńsk

  • aa pisze:

   zestawienie nie jest logiczne, tylko idiota może wsadzać do jednego wora różne filmy. Smoleńsk można zaliczyć do filmów antysowieckich, więc gdzie jest logika? Ponadto narodowy socjalizm był w nazistowskich Niemczech u nas można mówić o opcji niepodległościowej, konserwatywnej i socjalnej, solidarnościowej. Grabarz się wysilił i pogrzebał sprawę, więc lepiej niech nie komentuje bo się na tym nie zna opierając się na rynsztoku, którego pełno jest w sieci, pewnie nawet Gazety Wyborczej nie czyta.

   • Grabarz pisze:

    Jako wybitny znawca dzieł Johna Stewarta Milla i Tadeusza Kotarbińskiego oddałeś celny strzał w obronie logiki naszej partii. Twoja erudycja i przewyższająca dorobek Cycerona elokwencja na wieki zapiszą się złotymi zgłoskami w annałach naszej narodowo socjalistycznej ojczyzny. Jesteś bowiem najbliżej prawdy. Jednakże obawiam się, iż pogląd o rynsztoku w Sieci mógłby nie spodobać się braciom Karnowskim.

    • Dyrektor pisze:

     Dyrektor szpitala w Tworkach przeprasza za wpisy niejakiego pacjenta o nicku,, grabarz,, to trudny wypadek leczymy go, już była poprawa i znowu powrót choroby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły