Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza na „Seksmisję”

Kino

Już w najbliższą sobotę na ekranie Pruszkowskiego Kina Letniego będzie można zobaczyć film „Seksmisja” z Jerzym Stuhrem i Olgierdem Łukaszewiczem.

Tegoroczna edycja Pruszkowskiego Kina Letniego jest organizowana pod hasłem Lato z Polską Komedią. W sobotę 13 lipca zapraszamy do Parku Kościuszki w Pruszkowie na legendarną „Seksmisję”. Jak prezentuje się fabuła filmu? Starsi pewnie pamiętają, ale młodszym warto ją naświetlić: Dwóch śmiałków Maks i Albert, zostaje poddanych hibernacji. Podczas ich snu wybucha wojna nuklearna. Uczestnicy eksperymentu budzą się w 2044 roku. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat geny męskie zostały całkowicie zniszczone promieniowaniem. Niezwykła społeczność kobiet, w jakiej znaleźli się bohaterowie, egzystuje w całkowicie sztucznych warunkach. Władzę dyktatorską pełni tu Jej Ekscelencja. Maks i Albert znajdują się pod stałą obserwacją i ścisłą kontrolą. Takie życie na dłuższą metę wydaje im się jednak niemożliwe. Zdesperowani postanawiają więc uciec…

Przezabawna komedia pełna legendarnych powiedzonek rozbawi do łez nawet największego ponuraka. Na sobotni seans zabierzcie znajomych i ciepły koc. Udany wieczór gwarantowany. Na wszystkich czekać będą wygodne kolorowe leżaki.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza na „Seksmisję””

  1. wpr pisze:

    „KLER” w przyszłym tygodniu .Za dwa tygodnie „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”

  2. papa pisze:

    dziękuję szczura nie oglądam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły