Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza

Kino

Już 17 lutego odbędzie się kolejny pokaz Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie zobaczymy film „Po tamtej stronie” w reżyserii Aki Kaurismäkiego.

„Po tamtej stronie” to historia prezentująca losy mieszkańca Helsinek, który nagle postanawia odmienić swoje życie. Wikström postanawia… otworzyć restauracje. Pewnego dnia przypadkiem natyka się na uciekiniera z Syrii – Khaleda. Choć znajomość między mężczyznami zaczyna się niefortunnie, bohaterowie szybko nawiązują głęboką więź, która zostanie wystawiona na wiele ciężkich prób. Czy tylko w bajce ich nieoczekiwane spotkanie byłoby początkiem pięknej przyjaźni? Przekonajcie się i przyjdźcie na pokaz. 

Pokaz odbędzie się o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie, który znajduje się przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5. Wstęp na film jest bezpłatny.

Na czas projekcji filmu organizatorzy zapewniają bezpłatną opiekę nad dziećmi powyżej czwartego roku życia. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.