Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza

Pruszków

Już 24 października kolejna odsłona Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie zobaczymy film „Midsommar. W biały dzień”.

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i rozważają rozstanie. Niespodziewana rodzinna tragedia zbliża ich jednak do siebie, a pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół, aby wziąć udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Jednak to, co z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy niezachodzącego słońca, z czasem przybiera nieoczekiwany, przerażający obrót. Lokalni mieszkańcy zapraszają amerykańskich gości do udziału w niepokojących rytuałach. W sielskiej scenerii rozpoczyna się dziewięciodniowy festiwal coraz dziwniejszych obrzędów, których rezultat zadecyduje o życiu i śmierci biorących w nich udział.

– Pokaz organizowany jest w okresie podwyższonego ryzyka związanego z epidemią koronawirusa. Musimy zachować pewne środki ostrożności, dlatego będziemy pilnować, aby co drugie miejsce na widowni pozostało puste. Dostępnych będzie w sumie 105 miejsc – informują organizatorzy.

Start: 24 października, godz. 18.00
Miejsce: CKiS
Uwaga! Film przeznaczony jest dla widzów pełnoletnich

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza”

  1. wirusek pisze:

    Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza COVIDparty . Potem bezpłatna wizyta na stadionie narodowym …

  2. paca pisze:

    Proponuję przemianować kino na Kościół Kultury a seanse na msze wyobraźni i ograniczenia mieć w d….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły