Pruszkowski Dzień Folkloru już w sobotę!

Pruszków

Szykuje się kolejna impreza plenerowa. PDF, czyli Pruszkowski Dzień Folkloru. Jego organizatorem jest ZTL „Pruszkowiacy”. To już czwarta edycja PDF.

W tym roku folk wybrzmi w sobotę, 15 czerwca, od godz. 14.00 przy pruszkowskim USC (pl. Jana Pawła II) skąd roztańczona parada pełna kolorów przejdzie na skwer im. Zespołu Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”, gdzie impreza będzie trwać do wieczora

Sobotnie popołudnie umili Mazurski Zespół Pieśni i Tańca EŁK.  Z Warszawy przyjedzie Teatr Tańca UW „Warszawianka”.. Oczywistą gwiazdą występów będzie Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Na scenie nie zabraknie również popularnego polsko-ukraińskiego zespołu Zazula.

Poza „czymś dla ucha”, będzie „coś dla oka” i „na ząb”. Podczas występów odbędzie się również Jarmark pełny rękodzieła i produktów regionalnych. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z kuchniami z całego świata. Tradycyjnie nie zabraknie również PDFowej fotobudki!

W planie:
14:00 Roztańczona parada – Orkiestra Dęta „Pruszkowianka”
15:30 ZTL Pruszkowiacy
16:00 Mazurski Zespół Pieśni i Tańca EŁK oraz Teatr Tańca UW „Warszawianka”
17:00 Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego
18:30 Zazula
19:30 ZTL Pruszkowiacy – 45 lat

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.