Pruszkowianka, Leszcze i Arka Noego na Pikniku Rodzinnym

Pruszków

Sezon imprez plenerowych rozpoczął się już na dobre. Już 3 czerwca w Pruszkowie odbędzie się Piknik Rodzinny w Parku Kościuszki. Atrakcji nie zabraknie.

Pruszkowski Park Kościuszki to miejsce idealne do organizowania imprez. W tym roku będzie mocno eksploatowany. Już 27 maja odbędą się tu Dni Puszkowa. Tydzień później sceneria paku będzie tłem do kolejnej imprezy. Tym razem organizowanej przez Powiat Pruszkowski.

Piknik Rodzinny, bo o nim mowa odbędzie się 3 czerwca w sobotę. Mieszkańcy, zarówno duzi jak i mali znajdą tu szereg atrakcji. Będą sportowe zmagania, strzelnica, dmuchane zamki, konkursy historyczne z muzeum Dulag 121 oraz wozy strażackie i policyjne.

To jednak nie wszystko. Jak na imprezę plenerową przystało nie zabraknie również oprawy artystyczne. Na scenie o godz. 12.00 zobaczymy młodych artystów: zespoły muzyczne i taneczne. Dwie godziny później publiczności zaprezentują się tancerze z gruzińskiego studia Daisy.

O muzyczne doznania o godz. 14.30 zadba Orkiestra Dęta Pruszkowianka. Na godz. 16.00 zaplanowano występ zespołu Leszcze. Natomiast już o godz. 17.30 publiczność będzie miała okazję usłyszeć i wspólnie z artystami zaśpiewać takie utwory jak: „Tato”, „A gu gu” czy „Święty uśmiechnięty (taki duży, taki mały). Gwiazdą wieczoru będzie Arka Noego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.