„Pruszkowiacy” wyśpiewają kolędy i pastorałki

Pruszków

Kolejny koncert kolęd i pastorałek przed nami. Tym razem najpiękniejsze pieśni związane z Bożym Narodzeniem zaśpiewają „Pruszkowiacy” w towarzystwie orkiestry dętej z Milanówka.

Atmosfera Bożego Narodzenia jeszcze nas nie opuszcza. To za sprawą kolejnych koncertów kolęd i pastorałek, których nie brak w regionie.

Kolejne występy czekają na nas 22 stycznia (niedziela) o godz. 19.00 w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie. Ponad stu artystów zaśpiewa dla nas najcudniejsze kolędy w programie „Śpiewajmy i grajmy Mu”.

Będzie to nietuzinkowy koncert. Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” wystąpi przy akompaniamencie Milanowskiej Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego. Wstęp wolny.

Na koncert zaprasza Prezydent Miasta Pruszkowa – Paweł Makuch i Burmistrz Miasta Milanówka – Piotr Remiszewski.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Pruszkowiacy” wyśpiewają kolędy i pastorałki”

 1. niechaj tańcujo i śpiewajo za własne pieniądze pisze:

  Jak uny tańcujo.Rada programowa, zarząd,komisja rewizyjna zespołu pieśni i tańca z Sitańca (nie ujmując Sitańcowi) lista płac jest długa.

 2. Paweł Michał pisze:

  Ile jeszcze będziemy my mieszkańcy Pruszkowa dokładać pieniędzy na ten bezwartościowy zespół.

  • 🐷 pisze:

   On nie jest bezwartosciowy. Wbrew pozorom jest miejscem gdzie w świecie kłamliwych polityków , kupowania wyborców i tęczowych prowokacji , niszczenia polskiej kultury i dziedzictwa, dzieci i młodzież mogą poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się, że na świece jest nie tylko miejsce na konsumpcjonizm i tanią rozrywkę.
   Wybierzcie się, krytykanci, na jakikolwiek występ tego zespołu to poczujecie o czym piszę. No chyba, że dociera do Was tylko rozrywka pokroju sylwestra marzeń, Zenka i kabaretów ze słownymi wiązankami słów ogólnie uznanych za wulgarne.

  • Jedna z babć pisze:

   Dzień dobry, otóż chciałam Pana poinformować, że uczestnictwo dzieci w zajęciach zespołu jest płatne, co miesiąc i to całkiem nie mało. Więc tańcują za swoje 🙂 A bezpłatnie Panu doradzę, że jak się czegoś nie wie, to najlepiej jest się nie odzywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły