„Pruszkowiacy” na Dzień Kobiet

Pruszków

This is Spartaaaa! This is EKO Sparta! Już 26 marca na trasie 17. Półmaratonu Warszawskiego zobaczymy Eko Ekipę z MZO Pruszków, która w ten sposób chce wesprzeć podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom.

Przed nami Dzień Kobiet. Z tej okazji Zespół Tańca Ludowego zaprasza na specjalny koncert! – Zapraszamy na żywiołową i kolorową podróż przez świat polskiej kultury ludowej z Zespołem Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Podczas dwuczęściowego koncertu z muzyką orkiestry na żywo zabierzemy Państwa do świata muzyki, tańca i śpiewu. Zaprezentujemy tańce i piosenki z różnych regionów Polski w wykonaniu zarówno naszych młodszych, jak i dorosłych artystów. Widzów czeka wiele niezapomnianych wrażeń – podkreślają artyści.

Zatem jeśli szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie Dnia Kobiet to koniecznie wybierzcie się na koncert „Pruszkowiaków”. Ale uwaga warto się spieszyć bo biletów coraz mniej.

Start: 10 marca, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kultury i Sportu
Bilety dostępne na biletyna.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe