Pruszków w fotoplastykonie

Pruszków

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprasza na ciekawą wystawę połączoną ze swoistą podróżą w czasie! Wszystko za sprawą fotoplastykonu, który przeniesie nas do Pruszkowa sprzed lat.

„Zabytek chroniony prawem… krótka historia siedziby muzeum” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 12.00. Dzięki wystawie poznamy historię Pruszkowa z perspektywy jednego i wyjątkowego budynku. Fotoplastykon zostanie umieszczony w ogrodzie muzeum.

Pracownicy MSHM wybrali najpiękniejsze i najciekawsze zdjęcia, które za sprawą fotoplastykonu stworzonego przez Fundację Koncept Kultura ożyją w zupełnie nowej formie.

Szykujcie się zatem na podróż w czasie, w której zobaczycie jak dzisiejszy tętniący życiem Pruszków wyglądał 100 lat temu. Co więcej nie zabraknie ciekawych konkursów, w których będziecie mogli sprawdzić swoją znajomość miasta. Ciekawe czy poznacie miejsca, w których dziś stoją jedne z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych obiektów na terenie Pruszkowa.

Wystawa jest dostępna w godzinach pracy muzeum. Pruszków w fotoplatykonie można ogladać do 7 września.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.