Pruszków na wakacje

Pruszków

Wakacje ruszyły pełną parą. Jakie wydarzenia zaplanował pruszkowski magistrat dla swoich mieszkańców?

Pruszków zaprasza wszystkich mieszkańców na wydarzenia które odbędą się w mieście w czasie wakacji. Przygotowano wiele atrakcji – dla każdego!

Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na spotkania w Parku Kościuszki we wtorki od 25 czerwca do 27 sierpnia o godzinie 14:00. Gry planszowe i inne atrakcje przygotowane przez młodzież będą dostępne dla wszystkich chętnych.

Na Skwerze im. ZTL „Pruszkowiacy” przy ul. Lipowej odbędą się cotygodniowe zajęcia fitness. Spotkania zaplanowano na środy od 26 czerwca do 28 sierpnia w godzinach 18:00-19:00. Aby wziąć udział w zajęciach, należy zabrać ze sobą matę, butelkę wody oraz sportowy luźny strój.

W Parku Kościuszki wspólnie z Książnicą Pruszkowską organizowany będzie cykl „Czytanie na trawie”. Spotkania odbywać się będą 4 lipca do 30 sierpnia w czwartki w godzinach 17:00-19:00, gdzie będzie okazja do posłuchania pięknych bajek. Będzie można także zaznajomić się z twórczością takich autorów jak P. Wojtków, Z. Zaniewska-Wojtków, B. Butenko, P. Nojszewska, B. Kosmowska, Sz. Sławiński, M. Rusinek, P. Wakuła.

Ponadto, w piątki 5 i 26 lipca, 9 i 30 sierpnia w godzinach 19:00-21:00 odbywać się będą na potańcówki przy „Pałacyku” w Parku Kościuszki.

Dodatkowo w niedziele od 7 lipca do 25 sierpnia zaplanowano spacery przyrodnicze po parkach miejskich i skwerach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Pruszków na wakacje”

 1. skórka ogórka pisze:

  może tęczowi mieszkańcy pruszkowa w ramach integracji z resztą społeczeństwa zorganizują jakieś spotkania , pogadanki lub nawet dyskoteki pod chmurką ? mają przecież pieniądze z różnych fundacji a i społeczeństwo łaskawiej spojrzy na nową rzeczywistość . chyba że nie zależy im na integracji jak sugeruje rząd ue a wyłącznie ferment i agresja im w głowie .

 2. Słoiczka pisze:

  Kiedy miasto będzie przywrócone mieszkańcom ? Obecnie jakby ktOś puścił bąka.

 3. asd pisze:

  Szkoda, że w tym roku nie starczyło pieniędzy na organizację weekendowych turniejów piłkarskich 2×2 dla dzieciaków, jak robiono przez wiele lat.

 4. Babcia pisze:

  Brawo ,brawo. Nareszcie animatorzy operatywni i im się ,, chce,,Przydałoby się wspólnie śpiewać i tańce dla wszystkich.

 5. Anonim pisze:

  Bardzo dobre pomysły.Nareszcie ktoś myśli o wszystkich.Przydaloby się jeszcze wspólne śpiewanie bo społeczeństwo ,,głuche,,… i tańce dla wszystkich.
  Brawo ,brawo …..

 6. Wujek donald pisze:

  Pruszków się bawi,a w Polsce nędza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły