Pozytywne popołudnie na „Pozytywnych”

Pruszków

Już w styczniu, na scenie pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu, doskonała tragikomedia „Pozytywni”. Idealna na przegonienie smutków wszelakich.

„Pozytywni” to spektakl Cezarego Harasimowicza w reżyserii Krzysztofa Czeczota. Kogo można zobaczyć na scenie? Magdalenę Boczarską (Ewa, w tej roli również Grażyna Wolszczak), Olgę Bołądź (Anna; w tej roli także Hannę Konarowską), Janusza Chabiora (Jan) i Łukasza Simlata (Michał).

Sztuka w sposób przystępny, czasem zabawny, rozprawia się ze stereotypami, dotyka lęków i traum. Pozwala też widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi reżyser.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy; Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Ten sekret możecie poznać podczas spektakli, które odbędą się 29 stycznia 2023 roku o godz. 16.00 i 18.30 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do kupienia tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.