Poznaj ptaki powiatu pruszkowskiego

Pruszków

Po sukcesie Zimowego Ptakoliczenia przyszła pora na jego letnią edycję! Warto się jednak spieszyć bo liczba miejsc jest ograniczona.

Letnia edycja nie będzie polegała na liczeniu ptaków. Lato to idealny okres na obserwację skrzydlatych przyjaciół w ich naturalnym środowisku. Warto zaznaczyć, że szereg ciekawostek z życia i zwyczajów przedstawią ornitolodzy z Pruszkowskiej Grupy OTOP.

Wydarzenie rozpocznie się od wernisażu „Poznaj ptaki powiatu pruszkowskiego”. – Na obszarze powiatu pruszkowskiego spotkać można ponad 200 gatunków ptaków, wybrane spośród nich 20 gatunków; fascynujących swym upierzeniem, trybem życia oraz niezwykłymi przystosowaniami do -środowiska; znalazło miejsce na wystawie – wyjaśniają organizatorzy spaceru. Po wernisażu rozpocznie się spacer

Informacje organizacyjne:
Spotykamy się 26 lipca (niedziela) o godz. 8:45 przy Domu pod Bocianem (ul. Kraszewskiego 18) – każdy z uczestników wypełnia obowiązkowe oświadczenie. Maksymalna liczba uczestników wynosi 150 osób – decyduje kolejność podpisania oświadczenia. Zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zakrycie ust i nosa. Wstęp oczywiście wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Poznaj ptaki powiatu pruszkowskiego”

  1. Rado (L) pisze:

    super są czarne ptaszki o zółtych dziobach i nogach i nazywają się KOS !!! Jak grecka wyspa!

  2. Tomek pisze:

    A „Słowika” będzie można gdzieś zobaczyć? ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły