Poznaj pracę strażaka

Brwinów

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie postanowili w sposób szczególny uczcić zbliżający się Dzień Strażaka. Z tej okazji zapraszają na dzień otwarty!

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 6 maja. Start zaplanowano na godz. 12.00. Co będzie czekać na mieszkańców? Szereg atrakcji. Strażacy wzniecą pożar… ale spokojnie tylko po to by pokazać jak przebiega akcja gaśnicza.

Dodatkowym punktem będzie prezentacja strażackich wozów oraz sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Te atrakcje zapewne spodobają się małym jak i dużym chłopcom. Ale zdjęcie u boku strażaka zadowoli zapewne i panie. Do jednostki zawita również zabytkowy Star 25.

Nie zabraknie również akcentu dla miłośników lokalnej historii. W ciągu dnia otwartego w brwinowskiej OSP będzie można pozna historię jednostki, zobaczyć unikatowe zdjęcia oraz pamiątki.

Standardowo, jak na strażaków przystało, nie może zabraknąć pysznej grochówki.

Start: 6 maja, godz. 12.00
Miejsce: OSP Brwinów, Pszczelińska 3

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.