Powrót do szkoły w stylu Nowej Stacji

Pruszków

Pierwszy dzwonek już za nami – jak to mówią: „pierwsze koty za płoty”. Ale powrót do szkoły nie musi kojarzyć się tylko z lekcjami w ławkach. Przekonacie się o tym już w najbliższą sobotę.

Już 11 września w godzinach 11.00-19.00 w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie czeka na Was akcja „Back to School”. Będzie się działo!

Po pierwsze – targi zajęć pozalekcyjnych, czyli „co robić po szkole?”. Będzie można porozmawiać z nauczycielami i instruktorami lokalnych szkół organizujących zajęcia. Na Wasze pytania odpowiedzą instruktorzy tańca (Top Dance), akrobatyki (Alpha Academy), zajęć sportowych (Śliwiński Sport) i sztuk walki (Krav Maga) oraz nauczyciele programowania (Giganci Programowania).

Po drugie – na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekać policjanci. Przekażą oni wiedzę na temat bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Po trzecie – konkurs z nagrodami! Aby wziąć w nim udział, należy w dniach 9-11 września okazać paragon za zakupy za minimum 20 zł w butikach galerii albo 50 zł w RTV Euro AGD lub Carrefour Market i rzucić gąbką do tarcz narysowanych na szkolnej tablicy. Do wygrania m.in. pudełka śniadaniowe, worki na buty i zestawy malarskie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.