Powracają koncerty „Zaparkuj w Młochowie”

Uncategorized

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną, trzecią już, odsłonę cyklu koncertów dla mieszkańców. Pierwszy z koncertów już w najbliższą niedzielę.

Cykl „Zaparkuj w Młochowie” cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Dobra muzyka w połączeniu z malowniczą scenerią młochowskiego parku to ciekawa propozycja na spędzenie wakacyjnego wieczoru. Podobni jak w ubiegłych latach i tym razem cykl koncertów będzie się odbywał na tarasie przy kościele św. Michała Archanioła w Młochowie. – Nie przypuszczaliśmy, że nasz pomysł będzie cieszyć się aż takim powodzeniem. Frekwencja na koncertach i informacje zwrotne od publiczności utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza propozycja jest wartościowa, że Mieszkańcy naszej gminy mają potrzebę obcowania z pięknem. Zatem był to… strzał w dziesiątkę. Z tym większą radością zapraszamy na tegoroczne koncerty w zabytkowym młochowskim parku – zaznaczają organizatorzy. 

Najbliższy koncert „Przeboje mistrzów w mistrzowskim wykonaniu” odbędzie się 15 lipca o godz. 16.00. Usłyszymy arie operowe, przeboje operetkowe i musicalowe oraz piosenki wojskowe. Na scenie pojawią się: Grażyna Mądroch (sopran koloraturowy,) Jan Zakrzewski (tenor), Ryszard Morka (bas), Adam Sychowski (fortepian), Orkiestra Kameralna Intermezzo, Teresa Siewierska (słowo o muzyce).

Poniżej zamieszczamy harmonogram koncertów:
15 lipca – Przeboje mistrzów w mistrzowskim wykonaniu,
22 lipca – Warszawskie combo taneczne,
29 lipca – Meccore String Quartet,
5 sierpnia – Drohobycki Ensemble „Pieśni i Dumki”,
12 sierpnia – Kameralna Harmonia i Cracovia Danza „Historia polskiego tańca”
19 sierpnia – Raduj się matko, Polsko!
26 sierpnia – Warszawski Lutosławki. 

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe