Powraca piastowska wymiana książek

Piastów

Już niebawem okoliczne mole książkowe będą mogły wymienić swoje księgozbiory. W Piastowie zaplanowano kolejną akcję „Półki do Spółki”.

„Półki do Spółki” to akcja wymiany książek. Tyle książek, ile wyniesiesz, tyle możesz zabrać ze sobą (maksymalnie 10 sztuk na osobę). Ważne, aby książki były niezniszczone i wartościowe (nie będą przyjmowane stare podręczniki czy np. Harlequiny).

Po raz pierwszy akcja zawita w progi nowej filii Biblioteki Publicznej w Piastowie, w willi Millera. – Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! – zachęcają organizatorzy.

Pomysłodawcami projektu Półki do Spółki byli członkowie Stowarzyszenie Możesz z Piastowa. Akcja jednak z czasem rozrosła się i od dłuższego czasu działają w niej także mieszkańcy Warszawy. – Chcemy jednak by Półki do Spółki kojarzone były właśnie z Piastowem, bo tu zrodziła się ta inicjatywa – dodają pomysłodawcy akcji.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 11 marca, w godz. 10.30-13.00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piastowie, mieszczącej się w willi Millera.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.