Porozmawiają o męskich sprawach

Grodzisk Maz.

W grodziskim Centrum Kultury pod hasłem „Być mężczyzną to brzmi dumnie - co z tą prostatą?" odbędzie się spotkanie dedykowane panom i ich zdrowiu.

Na łamach naszego portalu cyklicznie zachęcamy panie do przeprowadzania badań profilaktycznych, w tym m.in. mammografii. Tym razem okazję do poszerzenia wiedzy o swoim zdrowiu będą mieć panowie.

Stowarzyszenie Pacjent Polski we współpracy z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Grodzisku organizuje wykład prof. Piotra Radziszewskiego, urologa, kierownika Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej WUM, członka Komitetu Naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie RP.

Słuchacze dowiedzą się czym jest prostata, jaką rolę pełni organizmie, jak radzić sobie z ewentualnymi problemami, jakie kroki mogą podejmować w celu zapobiegania i leczenia, a także gdzie się udać i kogo pytać o radę.

Wstęp wolny.

Start: czwartek, 14 kwietnia, godz. 12.00.
Miejsce: Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe