„Podwójny kochanek” w PKF

Kino

W kwietniowej odsłonie Pruszkowskiego Klubu Filmowego zobaczymy francusko-belgijski thriller w reżyserii Francois Ozona.

„Podwójny kochanek” to ekranizacja kryminalnej powieści „Lives of the Twins”. Podobnie jak wersja literacka, trzyma w napięciu od początku do końca. Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Thriller Francois Ozona doceniony został przez krytykę za umiejętnie budowane napięcie i grę z widzem. Entuzjastycznie przyjęła go publiczność festiwalu w Cannes.

Czy równie dobre recenzje wystawią widzowie Pruszkowskiego Klubu Filmowego? Przekonamy się po seansie zaplanowanym na sobotę, 13 kwietnia. Początek o godz. 18.00 w sali audytoryjnej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Wstęp wolny.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy