Podhalański warsztat rodzinny w Karolinie

Otrębusy

Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” zaprasza na warsztat rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu podhalańskiego.

1 czerwca od godz. 11.00 dzieci wraz z opiekunami będą mogli odkryć folklor polskiego Podhala podczas warsztatu rodzinnego „Piórko mi się migoce”. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o kulturze ludowej tego regionu, potańczyć na góralską nutę i stworzyć własne prace oparte na wzornictwie spod Tatr, koniecznie odwiedźcie Centrum Folkloru Polskiego. To doskonała okazja, by poszerzyć swoje horyzonty i spędzić ten wyjątkowy dzień razem.

Warsztat będzie trwał ok. 90 minut. Z okazji Dnia Dziecka, udział najmłodszych w wydarzeniu jest bezpłatny, a opiekunowie skorzystają z niego w ramach biletu wstępu do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje rezerwacja: e-mail kontakt@karolinmazowsze.pl lub na nr tel. +48 22 208 87 00, +48 605 501 770.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.