Po produkty regionalne wybierz się na grodziski jarmark

Uncategorized

Miód prosto z pasieki, warzywa z przydomowego ogródka, a może własnoręcznie wędzone mięsa i wędliny – w sklepach próżno szukać takich produktów, znajdziecie je na grodziskim jarmarku.

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę na grodziskim deptaku. Na Międzynarodowym Jarmarku Produktów Regionalnych znajdziemy produkty wytwarzane domowymi sposobami. Miody, wędliny, domowe wypieki i wiele innych – to wszystko i wiele innych produktów znajdziecie na jarmarku. Organizatorzy zadbali o t by oferta była różnorodna. Nie zabraknie wyrobów rękodzielniczych: wyszywanek, biżuterii i ozdób.

Żaden jarmark nie obejdzie się bez występów. Goście jarmarku będą mogli podziwiać występy zespołów folklorystycznych z Austrii, Francji i Polski, natomiast dzieci ze świetlicy w Łąkach przygotowały specjalne przedstawienie. Na godz. 17.00 zaplanowano koncert zespołu Trzy Gitary.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku startuje 10 czerwca o godz. 12.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe