Planszówki zawładną Pruszkowem

Uncategorized

Gry i zabawy bez prądu? Nie wierzycie, że się da? Już w najbliższy weekend będziecie mieli okazję do poznania świata gier planszowych. Wszystko za sprawą festiwalu, który odbędzie się w Pruszkowie.

– U nas każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, bez względu na wiek i wcześniejsze doświadczenie z grami planszowymi. Zapraszamy dorosłych w dowolnym wieku, najmłodszych, starych wyjadaczy i nowicjuszy. Przyjdź z rodziną, znajomymi lub w pojedynkę. W sobotę nie siedź przed telewizorem, przyjdź i baw się razem z nami – zachęcają organizatorzy. 

O co chodzi? O „Festiwal Planszówek z Merfolkiem”. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w hotelu Comfort Biznes w Pruszkowie. W sobotę będzie można grać od 11.00 do 18.00. Niedzielne rozgrywki wystartują o 11.00, a zakończą się o godz. 16.00.

Na miejscu będą czekać takie tytuły jak Smallworld, Colt Express, Cardline: Zwierzęta, Dixit, Carcassone czy Szeryf z Nottingham. Nigdy nie grałeś? Nie szkodzi. Miłośnicy planszówek chętnie wprowadzą cię w swój świat. – Możecie przyjść w dowolnym momencie, by zupełnie za darmo wziąć udział w naszym evencie! – dodają organizatorzy. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe