PKF zaprasza na seans „Amy”

Pruszków

W najbliższą sobotę Pruszkowski Klub Filmowy przybliży historię wielkiej muzycznej gwiazdy – Amy Winehouse. Na ekranie pojawi się dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce.

– Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano – zapowiada Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”, organizator projekcji.

Film odpowiada na pytanie: kim naprawdę była Amy Winehouse? Ta utalentowana dziewczyna z dnia na dzień stałą się ikoną światowej muzyki. Film został zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych. Z bliska możemy zobaczyć jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu i trudne związki z mężczyznami. Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

Jeśli chcecie poznać szczegóły z życia Amy, to koniecznie wybierzcie się na seans PKF.

Projekcja odbędzie się 15 czerwca o godz. 18.00, w centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe