Piotr Machalica wystąpi w Raszynie

Raszyn

19 października w Centrum Kultury Raszyn odbędzie się koncert Piotra Machalicy „Piaskownica”. Początek recitalu o 19.00.

Piotr Machalica niejako był skazany na karierę artystyczną. Jego ojciec trudnił się aktorstwem, również jego brat wybrał tę drogę. 62-letni Piotr Machalica na ekranie debiutował w 1979 roku w filmie „Rycerz”. Wystąpił również w takich produkcjach jak: „Sztuka kochania”, „Nic śmiesznego” czy „Dzień świra”. Machalica świetnie odnalazł się jako wykonawca piosenki aktorskiej.

O talentach artysty będą mogli przekonać się mieszkańcy Raszyna. 19 października publiczność wysłucha koncertu „Piaskownica”. – Zbiór tekstów Jana Wołka o gorzkiej świadomości życia, miłości i przemijaniu napisanych specjalnie dla artysty. Wszystko co znajdujemy w tekstach ma swój wyraz w brzmieniu za sprawą wybitnych kompozytorów: Jerzego Satanowskiego, Janusza Strobla, Janusza Grzywacza i Wojciecha Borkowskiego. Piotrowi Machalicy towarzyszyć będą muzycy: Wojciech Borkowski, Piotr Maślanka, Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński – informują organizatorzy.

19 października o 19.00 w Centrum Kultury Raszyn zapanuje wyjątkowy klimat. Fani piosenki aktorskiej nie mogą przegapić takiego wydarzenia. Bilety w cenie 50 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy). Sprzedaż wejściówek 18 i 19 października w godzinach 17.00-19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe