Piotr Bałtroczyk wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Już 27 listopada w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie wystąpi Piotr Bałtroczyk z programem „Starość nie jest dla mięczaków”. Jeśli chcecie się wybrać na jego występ to radzimy się spieszyć, bo biletów jest niewiele.

Bałtroczyk jest niezwykle utalentowaną osobą. Zanim rozpoczął swoją zawodową przygodę z działalnością konferansjerską i co za tym idzie, prowadzenie wielu imprez kabaretowych, był działaczem studenckiego ruchu artystycznego. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Na scenie występuje od wielu lat. Spełnia się jako kabareciarz, konferansjer i stand-uper. Teraz dawkę jego twórczości będzie można zobaczyć na żywo w Pruszkowie. Tu pojawi się z programem „Starość nie jest dla mięczaków”.

A na co się szykować? Jak zwykle na ogromną dawkę dobrego humoru! Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć.

Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. „Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”

Start: 27 listopada, godz. 18.00
Miejsce: Pruszków, Centrum Kultury i Sportu
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.