Piotr Bałtroczyk pojawi się w Grodzisku

Grodzisk Maz.

9 maja do grodziskiego Centrum Kultury zawita człowiek orkiestra – dziennikarz, poeta, piosenkarz i konferansjer w jednym. To oczywiście Piotr Bałtroczyk, który z pewnością rozbawi publiczność do łez!

Bałtroczyk jest niezwykle utalentowaną osobą. Zanim rozpoczął swoją zawodową przygodę z działalnością konferansjerską i co za tym idzie, prowadzenie wielu imprez kabaretowych, był działaczem studenckiego ruchu artystycznego. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. – Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł – czytamy na oficjalnej stronie Piotra Bałtroczyka.

Znany jest przede wszystkim z wielu programów telewizyjnych takich jak: „Zwyczajni niezwyczajni”, „Pegaz”, „Kochamy polskie komedie”, „Badziewiakowie”, „Spadkobiercy”. Prowadził również swoje autorskie programy „Piotr Bałtroczyk przedstawia” oraz „Piotr Bałtroczyk na żywo”.

Bałtroczyk pojawi się w grodziskim Centrum Kultury aby zaprezentować swój najnowszy program pt. „Tylko dla dorosłych”. – To niezwykle zabawny monolog w którym zawarte są opowieści o bujnym życiu Piotra B. oraz jego kolegów i przyjaciół. Najlepszy dowód na to, że są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom a większość z nich jest w Polsce – czytamy dalej na stronie Bałtroczyka.

Bilety w cenie 45 zł dostępne są tutaj.

Start: 9 maj, godz. 19.00.
Miejsce: Grodzisk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 9.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.