Piknik z Top Dance już w tę sobotę!

Pruszków

Imprez plenerowych ciąg dalszy. Już 24 czerwca Piknik i Turniej Tańca Top Dance Cup 2023.

Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, na przykład na imprezach plenerowych. W sobotę, 24 czerwca, od godz. 10.00 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie, odbędzie się piknik i turniej tańca, na którym zaprezentują się najlepsi tancerze powiatu pruszkowskiego.

Podczas pokazu tańca wystąpią uczniowie, w tym mistrzowie Województwa Mazowieckiego z 2022 roku, a także starsza młodzież oraz członkowie kadry Top Dance. Po pokazie zaplanowano piknik, podczas którego będzie można poznać wspaniałych tancerzy z Top Dance. Będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach, dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach i zobaczyć pokaz baniek mydlanych. Na pikniku nie może zabraknąć pysznego jedzenia, waty cukrowej, czy popcornu. Wszystkie atrakcje będą całkowicie darmowe!

Impreza zostanie zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków powiatu pruszkowskiego w ramach realizacji zadania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2023 oraz partnerowi wydarzenia MOS w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe